O mnie

Mam na imię Ilona, mieszkam w zachodniej Polsce w pięknym województwie lubuskim.  

Moje największe hobby od kilku lat to szydełko.  Zaczęłam w momencie gdy rzucałam palenie, żeby zająć czymś ręce i umysł.  To jeden z lepszych pozytywnych „skutków ubocznych” rzucenia palenia, chociaż koszt papierosów zastąpiły wydatki na włóczki, szydła, gazetki, wzory itp. więc nici (włóczki?) z obiecywanych wszędzie oszczędności przy rzucaniu ;)
W pracy zawodowej niestety „przerzucam papierki” (mam też całe szczęście przy tym spory kontakt z ludźmi – inaczej bym zwariowała). W pewnym momencie zaczęłam odczuwać pustkę twórczą tzn. robię coś, pracuję a namacalnych efektów praktycznie brak. Był to chyba drugi powód chwycenia za szydełko – chęć tworzenia rzeczy, które są namacalne, trwałe, niosą jakąś wartość.  
Po różnych eksperymentach i próbach mogę stwierdzić, że maskotki to jest to co tygrysy lubią najbardziej :) Dla odmiany lubię jednak czasem wrzucić na szydełko serwetkę, torebkę czy czapkę. 
Ostatnio zafascynował mnie sznurek bawełniany – jestem pod wrażeniem jak piękne torby, dywany, poduszki itp. można z niego wykonać.  


Mam nadzieję, że moje posty zainteresują Cię na tyle, ze jeszcze do mnie kiedyś zajrzysz. Dziękuję za wszystkie uwagi i komentarze :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz